Najczęściej zadawane pytania.

Jakie są terminy dostawy zamówień?

Naklejkascienna przetwarza wszystkie zamówienia w przeciągu 24/48 godzin ( z wyjątkiem okresów świątecznych, wyprzedaży i dni wolnych od pracy) od daty otrzymania wpłaty za złożone zamówienie.

Czas dostawy przez Colissimo.fr wynosi 96 godzin. Niezależnie od wybranej metody dostawy, będziemy dostarczać numer nadania paczki umożliwiający jej „śledzenie|” przez internet na stronie Colissimo.fr.

Jak przyklejać nasze naklejki, plakaty i produkty bardzo dużych rozmiarów?

  1. Rozwiń swoją naklejkę, wzorem do dołu.
  2. Odklej górną część białego papieru podkładowego na 2 cm.
  3. Przyklej górną część naklejki do ściany razem z folią transportową, pocierając ją jednocześnie twardą kartą.
  4. Następnie rozwiń delikatnie resztę papieru podkładowego, pocierając kartą od środka do zewnątrz.

Skąd pochodzą nasze produkty?

Wszystkie nasze produkty widoczne na stronie, produkowane są wyłacznie w naszej fabryce.

Czy można zmieniać miejsce naklejek raz juz przyklejonych?

NIE. Naklejkascienna stanowczo odradza odklejanie naklejek, które raz już były przymocowane, w celu przeniesienia ich w inne miejsce.

Po licznych testach, przeprowadzanych przez naszych techników na naklejkach różnych mark przeznaczonych do ponownego użycia, stwierdzamy, że takie naklejki po ponowynym ich przyklejeniu nie trzymają się wybranych powieżchni lub widocznie się odklejają.

Dzieje się tak poniewż klej do nich użyty jest dużo słabszy, niż rodzaj materiału samoprzylepnego, którego używamy.

Na jakie powieżchnie należy przyklejać nasze naklejki?

Nasze naklejki można przyklejać na większośc powieżchni gładkich i lakierowanych, jak np.: ściany pomalowane farbami akrylowymi lub glicerynowymi( miejsca te powinny być wcześniej odkurzone).

Nasze produkty nadają się również do przyklejania na takie powieżchnie jak: dzwii, okna, stoły, karoserie samochodowe, urządzenia AGD czy drewniane meble lakierowane lub matowe.

Należy unikać powieżchni chropowatych, zakurzonych, w stanie surowym, tłustych lub wilgotnych.

Dlaczego moja naklejka się nie trzyma i jak mogę ją dodatkowo przyklejić?

Jeśli naklejka zaczyna się delikatnie odklejać, tzn, że powiezchnia, na której została umieszczona jest zakurzona lub zawiera grudki, kawałki drewna lub włókna, jak w przypadku niektórych tapet ściennych.

Jeśli taka naklejka nie jest bardzo uszkodzona, można podnieść wydajność jej kleju i reaktywować go za pomocą zwykłej suszarki do włosów.

  1. Wytrzyj dokłanie z kurzu miejsce gdzie jest umieszczona naklejka.
  2. Weź suszrkę i podgrzewaj delikatnie swoją naklejkę od przodu, z odległości 15-20cm usuwając jednocześnie pęcherzyki powietrza za pomocą karty.