Regulamin sprzedaży

Wszystkie warunki sprzedaży określane są przez firmę Naklejkascienna.pl. Każdy zakup na stronie internetowej regulowany jest warunkami sprzedaży obowiązującymi w dniu złożenia zamówienia.
Potwierdzenie Państwa zamówienia oznacza automatyczną akceptację naszych warunków sprzedaży po ich wcześniejszym przeczytaniu.


ARTYKUŁ 1- CENY


1.1- Ceny naszych produktów podane są w polskich złotówkach Złoty łącznie ze wszystkimi podatkami, ale bez kosztów przesyłki.
1.2- Wszystkie nasze produkty, niezależnie od ich pochodzenia są płatne w polskich złotówkach Złoty,
1.3- Naklejkascienna.pl  zastrzega sobie prawo do zmiany  cen w dowolnym momencie, jednak produkty już zamówione będą rozliczane na podstawie warunków obowiązujących w chwili złożenia zamówienia.
1.4- Wszystkie artykuły pozostają własnością Naklejkascienna.pl aż do momentu ich całkowitej spłaty.ARTYKUŁ 2-ZAMÓWIENIA    


2.1- Wszystkie zamówienia składane są wyłącznie za   pośrednictwem naszej strony internetowej :www.Naklejkascienna.pl
2.2- Zamówienia można składać za pomocą komputera    stacjonarnego, laptopa, smartphonów i innego rodzaju tabletów.
2.3- Każde zamówienie oznacza akceptację ceny i opisu    produktów dostępnych w naszej sprzedaży.
2.4- Naklejkascienna.pl  zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia lub anulowania  zamówienia  klientom, którzy nie uregulowali swoich wcześniejszych zamówień.
2.5- Kupujący,w każdym momecie, ma możliwość wglądu do informacji dotyczących swojego zamówienia na swoim koncie klienta: formularza zamówienia, formularza dostawy,faktury i numeru paczki pocztowej.                  
ARTYKUŁ 3 – POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA


3.1- Przed sfinalizowaniem zamówienia,wymagane jest potwierdzenie akceptacji naszych warunków sprzedaży.
3.2- Przy  zatwierdzeniu zamówienia, należy wybrać metodę płatności, która jest metodą bezpośrednią i natychmiastową
3.3- Potwierdzenie zamówienia oznacza automatyczną akceptację naszego regulaminu sprzedaży.
Wszystkie dane zarejestrowane przez www.Naklejkascienna.pl stanowią dowód wszystkich dokonanych tranzakcji przez www.Naklejkascienna.plARTYKUŁ 4 – PRZYGOTOWYWANIE ZLECEŃ


4.1- Naklejkascienna.pl fabrykuje wszystkie zlecenia w ciągu 24/48 godzin, z wyjątkiem dni świątecznych i dni wolnych od pracy.
4.2- Przygotowywanie zleceń, ich produkcja, wykończenie, pakowanie i przesyłka odbywa się automatycznie po zatwierdzeniu zamówienia.

4.3- Wszystkie zmiany koloru,  rozmiaru lub orientacji naszych produktów nie będą uwzględniane po przekroczeniu limitu 12 godzin od czasu złożenia zamówienia.ARTYKUŁ 5 – WYSYŁKI


5.1- Wszystkie produkty zakupione na stronie www.Naklejkascienna.pl są dostarczane na obszarze całej Europy.
5.2- Wszystkie przesyłki dostarczane są na adres , wskazany w chwili zamówienia.
5.3- Terminy dostawy są wyznaczane na podstawie średnich okresów dostawy – 120 godzin dla Polski.
5.4- Naklejkascienna.pl proponuje tylko jeden rodzaj wysyłki – standartowej paczki pocztowej.Wybór Poczty Polskiej i serwisu Colissimo pozwala na dostarczenie naszych przesyłek w przeciągu 120 godzin.
5.5- Po zwrotach przesyłek z powodu niekompletnego adresu lub statusu „ nie mieszka pod wskazanym adresem”, klient zobowiązany jest do dostarczenia nam swojego dokładnego adresu, po wszesniejszym uregulowaniu ponownych kosztów przesyłki w kwocie 29 zł przez kartę płatniczą lub konto PayPal.
5.6- W przypadku nieuregulowania kosztów przesyłki,wszystkie zwroty z następujących powodów: „adres niekompletny” , „ nie mieszka pod podanym adresem” ,  „ nieodebranie paczki” podlegają 3 miesięcznej reklamacji.
Po upływie tego terminu zostają uznane za utracone i nie podlegają zwrotowi.ARTYKUŁ 6 – PŁATNOŚCI


6.1- Dokonanie płatności za złożone zamówienie odbywa sie za pomocą karty płatniczej Visa, MasterCard, AmercanExpres i innego rodzaju kart kredytowych lub za pomocą konta PayPal, sofort.
6.2- Zamówienia płatne za pomocą kart płatniczych i konta PayPal pobierane są automatycznie z kont bankowych klientów i po zatwierdzeniu zamówienia, realizowane zgodnie z terminami określonymi w artykule 4-PRZYGOTOWYWANIE ZLECEŃ.
6.3- Naklejkascienna.pl nie akceptuje regulowania wpłat poprzez przelewy bankowe lub poprzez przekazy pieniężne.
ARTYKUŁ 7 - BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI


7.1- Wszystkie płatności dokonywane na naszej stronie www.Naklejkascienna.pl są zabezpieczane przez ogoneARTYKUŁ 8 – ZWROTY


8.1- Według ustawy numer 2014-344 z dnia 17 marca 2014 r. o prawach konsumenta, zwanej także „prawem Hamon’a”,każde zamówienie może podlegać zwrotowi w ciągu 14 dni roboczych, bez podawania powodu i naliczania dodatkowych opłat.
Z wyjątkiem kiedy zachodzi potrzeba uregulowania opłaty powrotnej i wysyłki.ARTYKUŁ 9 – WYMIANA TOWARU


9.1- Wszystkie artykuły podlegające wymianie, należy odsyłac na adres:
ART&PUB
ZI de Caldaniccia
20167 SARROLA CARCOPINO
France
Z dołączoną notatką wyjaśniającą powód wymiany towaru i numerem jego zamówienia oraz wszystkimi informacjami dotyczącymi nowego towaru- jego numeru referencji na stronie, rozmiaru, kolory i orientacji, nie zapominając o wcześniejszym uregulowaniu ponownych kosztów przesyłki.
Uwaga, towar moży być wymieniony na inny artykuł  w tej samej cenie lub droższy.
Jeśli cena nowego artykułu będzie przewyższać cenę artykuły podlegającego wymianie, należy uregulować wcześniejróżnicą w cenie i zsumować ją z kosztami ponownej wysyłki.ARTYKUŁ 10 – REKLAMACJE


10.1- Wszystkie reklamacje bez sprecyzowanych dokładnych danych osobowych i numeru zamówienia, nie będą brane pod uwagę.
10.2- Wszystkie reklamacje adresowane za pomocą listu, listu poleconego lub wiadomości email po upływie 3 miesięcy od daty otrzymania przesyłki,będą uznawane za nieważne.
10.3- Naklejkascienna.pl  nie ponosi odpowiedzialności za jakość produktów, które były już używane przez klientów lub zostały uszkodzone podczas transportu zwrotnego.
Artykuły te nie będą podlegały wymianie, a ich koszty nie zwracane.
10.4- W przypadku reklamacji dotyczących przesyłek i produktów, które ucierpiały w trakcie transportu, konieczne będzie dostarczenie nam zdjęć przedstawiająch ich szkody.
Fotografie należy wysyłać na nasz adres email kontak@Naklejkascienna.pl ,lub listem poleconym.
Reklamacje bez załączonych zdjęć nie będą rozpatrywane.ARTYKUŁ 11 – ANULOWANIE I ZWROT     KOSZTÓW


11.1- Kupujący ma możliwość zwrotu dokonanego zamówienia w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Zwrot kosztów zamówienia odbywa się w chwili otrzymania paczki zwrotnej przez Naklejkascienna.pl
11.2- Wszystkie zamówienia, anulowane już po wysłaniu przesyłek, będą zwracane bezpośrednio na konto klienta, odejmując jednak 20% od ceny globalnej za obsługę i zarządzanie dokumentami i plikami klienta.
11.3- Koszty przesyłki również nie podlegają zwrotom.
11.4- Zwroty dokonywane są po wcześniejszym wniosku wysłanym drogą e-mail lub drogą pocztową w liście poleconym w trybie 14 dni.